A fogfehérítés hozzájárul az ápolt külsőhöz - Milyenek az Ön fogai?

A fogfehérítés nem csak a hírességek, celebek kiváltsága. Egyre több ember szeretne fogfehérítést, fehér fogakat, azért, hogy ha mosolyog, ne kelljen takargatnia a fogait.  Van, aki már mosolyogni sem mer, mert szégyelli a fogazatát. A fogak alaki és helyzeti rendellenességei mellett a sárgás, szürke szín jelentősen rontja a külső megjelenést. Napjainkban nagyon sok féle fogfehérítő anyag és módszer érhető el mind a fogorvosok, mind a páciensek számára. Ugyanakkor a különböző fogfehérítő anyagok és fogfehérítő eljárások eredményessége, kivitelezése és ára jelentős mértékben eltérő. Mi ennek az oka?

Megtekintések: 2416

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

Számos tévhit kering a fogfehérítéssel kapcsolatban. Ezekkel kapcsolatban csak annyi az igazság, hogy ha a fogfehérítést olyan fogorvos végzi, aki nem szakértője ennek a területnek, akkor előfordulhat, hogy olyan fogfehérítési módszert alkalmaz, ami az adott esetben nem optimális az elszíneződött fogak fehérítésére, és pl. fájdalmat okozhat a páciensnek. Ha a fogorvos "ért" a fogfehérítéshez, és azt a szakmai szabályoknak megfelelően végzi, akkor a fogfehérítés egyáltalán nem káros, és csodálatos változást eredményez. Az előadásaimon azt a példát szoktam felhozni a kollégáimnak, hogy a lányomnak 13 éves korában fehérítettem meg a fogait. Gondolom, ez meggyőz mindenkit, hogy mennyire bízom a fogfehérítésben.

Nekem az lenne a kérdésem, hogy akkor is elérhető-e fogfehérítéskor számottevő változás a fogszínben, ha eddig sohasem voltak fehér fogaim, annak ellenére hogy rendszeresen és megfelelően tisztán tartom a fogaimat, nem kávézom, nem dohányzom. Gyermek koromban is kicsit sárgásak voltak a fogaim. Úgy gondolom, hogy genetikailag egy kicsit sárgák a fogaim. A fogfehérítés az esetemben is segíthet?

Igen, a fogfehérítés során ilyen esetben is látványos esztétikai eredményt lehet elérni. persze nem mindegy, hogy a fogorvos milyen fogfehérítő anyaggal és fogfehérítő készülékkel próbálkozik. Szívesen megnézem önt.

Kiss János mondta:

Nekem az lenne a kérdésem, hogy akkor is elérhető-e fogfehérítéskor számottevő változás a fogszínben, ha eddig sohasem voltak fehér fogaim, annak ellenére hogy rendszeresen és megfelelően tisztán tartom a fogaimat, nem kávézom, nem dohányzom. Gyermek koromban is kicsit sárgásak voltak a fogaim. Úgy gondolom, hogy genetikailag egy kicsit sárgák a fogaim. A fogfehérítés az esetemben is segíthet?

Kérdés Hozzám:Kedves Adrienn! Kérdezném, milyen anyagot ajánlanál fehérítésre egy Polilux /Carlo de Giorgi/ LED-es fogfehérítő lámpához. Próbáltam többfélét, egyik sem volt az igazi. Köszönöm a segítséget. Dr.Nyoszoli Tamás

Válaszom: Kedves Tamás! Próbáld ki a PolaOfice rendelői fogfehérítő anyagát vagy a VOCO rendelőije is jó. Sajnos a Led lámpa nem elég hatékony, sokkal jobb egy plazmaívlámpa. Remélem, hogy segítettem.

Hozzászólás a beszélgetéshez

RSS

Hirdetés

Partnerek

© 2017   Created by TOTOS.   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek