Bolla Júlia beszélgetései (12)

Kommentált beszélgetések (11) Válaszok Utolsó aktivitás

"Kedves Doktor úr!   Egy kozmetikustól hallottam, hogy az állkapocs alatti nyaki terü…"

Bolla Júlia Máj 8, 2012 választ adott Kérdezzen Dr. Bognár Péter bőrgyógyásztól! részére

23 Júl 14, 2015
Dr. Bognár Péter válaszolt

"  Én voltam a hallgató, aki feltette a kérdést, köszönöm szépen a választ! Célszerű…"

Bolla Júlia Máj 8, 2012 választ adott Kérdezzen Dr.Sipos Ferenc gasztroenterológustól! részére

27 Márc 12, 2013
Dr.Sipos Ferenc válaszolt

"A szombati MFHE konferencia egyik előadásán éppen volt szó erről! Az előadó álláspon…"

Bolla Júlia Ápr 2, 2012 választ adott Izolálás részére

14 Ápr 8, 2012
Dr. Győrfi Adrienne válaszolt

"De, igyekszem használni, de nekem nagyon kellemetlen érzés és mindig hányingerem les…"

Bolla Júlia Ápr 2, 2012 választ adott Miért nem elég csak fogat mosni? részére

6 Ápr 11, 2012

" Én úgy gondolom, hogy sokan nem akarják felvállalni a felelősséget, vagy "nem merne…"

Bolla Júlia Ápr 2, 2012 választ adott Az első lépés: a stomatoonkológiai szűrés részére

6 Ápr 15, 2012

"A nyelv tisztítására van egyéb eszköz is, mint a műanyag nyelvtisztító? Én azt képte…"

Bolla Júlia Márc 23, 2012 választ adott Miért nem elég csak fogat mosni? részére

6 Ápr 11, 2012

"Mi a teendő olyankor, ha olyan kevés foganyag áll rendelkezésre, hogy lehetetlen a k…"

Bolla Júlia Márc 23, 2012 választ adott Izolálás részére

14 Ápr 8, 2012

"Én elektromos fogkefét használok,szerintem sokkal alaposabb "munkát" lehet végezni v…"

Bolla Júlia Márc 23, 2012 választ adott Elektromos vagy manuális fogkefe? részére

10 Márc 31, 2012

"  Az eddig kezelt pácienseim többsége meg volt elégedve a meglévő amalgámtöméseivel.…"

Bolla Júlia Márc 23, 2012 választ adott Amalgám vs. kompozittömés részére

15 Márc 31, 2012

"   Ezzel kapcsolatban nekem is van "élményem". Részt vettem az Elmex prom…"

Bolla Júlia Márc 4, 2012 választ adott Fogkrémekről általában - Melyiket válasszuk? részére

35 Ápr 1, 2012

RSS

Hirdetés

Partnerek

© 2019   Created by admin.   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek