Dr. Győrfi Adrienne beszélgetései (558)

Kommentált beszélgetések (510) Válaszok Utolsó aktivitás

"Kedves Károly! A kopott fogakat fel lehet építeni! Bővebb információért és időpont e…"

Dr. Győrfi Adrienne Aug 1 választ adott Kérdezzen Dr.Győrfi Adrienne fogszakorvostól! részére

72 Aug 1
Dr. Győrfi Adrienne válaszolt

"Kedves Erzsébet! Ha tényleg inkomplett a gyökértömés, és granuloma van a gyökércsúcs…"

Dr. Győrfi Adrienne Ápr 24 választ adott Kérdezzen Dr.Győrfi Adrienne fogszakorvostól! részére

72 Aug 1

"Kedves Kérdező! Sajnos csak most láttam a kérdését, nem kaptam értesítést róla. A te…"

Dr. Győrfi Adrienne Febr 6 választ adott Tetraciklines fogak részére

5 Febr 6

"Kedves Ildikó! Most fedeztem fel, véletlenül a kérdését, sajnos nem kaptam értesítés…"

Dr. Győrfi Adrienne Júl 19, 2016 választ adott Kérdezzen Dr.Győrfi Adrienne fogszakorvostól! részére

72 Aug 1

"Kedves Érdeklődő! A fogpróba egy fontos lépése a fogsor készítésnek. DE, a páciens n…"

Dr. Győrfi Adrienne Febr 27, 2016 választ adott fizetési kötelezettség részére

1 Febr 27, 2016

"Kedves József! Az a nagy probléma, hogy ilyen pici babát nem igen lehet kezelni, mer…"

Dr. Győrfi Adrienne Febr 13, 2016 választ adott Kérdezzen Dr.Győrfi Adrienne fogszakorvostól! részére

72 Aug 1

"Kedves Kérdező! Csak a kép alapján nem lehet korrekt véleményt mondani. Hívjon, hogy…"

Dr. Győrfi Adrienne Febr 7, 2016 választ adott Kérdezzen Dr.Győrfi Adrienne fogszakorvostól! részére

72 Aug 1

"Kedves Imre! A fluoridos iontoforézist egy géppel végzi a fogorvos. Egy fém sínbe te…"

Dr. Győrfi Adrienne Febr 2, 2016 választ adott Kérdezzen Dr.Győrfi Adrienne fogszakorvostól! részére

72 Aug 1

"Kedves Imre! Nagyon tetszik, hogy ennyire törődik a fogaival. Jó lenne, ha mindenki…"

Dr. Győrfi Adrienne Febr 1, 2016 választ adott Kérdezzen Dr.Győrfi Adrienne fogszakorvostól! részére

72 Aug 1

"Kedves Imre! Attól a fogorvostól kellene megkérdeznie, hogy milyen anyagot tett a fo…"

Dr. Győrfi Adrienne Febr 1, 2016 választ adott Kérdezzen Dr.Győrfi Adrienne fogszakorvostól! részére

72 Aug 1

RSS

Hirdetés

Partnerek

© 2018   Created by admin.   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek